31.5.04

Fritz a Smrt - v družném hovoru 

Smrt má zřejmě pro strýčka Fritze určitou slabost. Vykecává se, zatímco v Iráku jí stojí práce. Čtěte.

27.5.04

Fritz a Smrt - osud 

Další žertíky na téma smrti a nacistů. Co k tomu dodat? Čtěte.

25.5.04

Fritz a Smrt 

Na těchto stránkách se roztahuje nějaký divný humor. Samí nacisté, smrt a podobná veteš. Je čas na něj zaútočit. Zaútočit jeho vlastními zbraněmi. Ještě větším množstvím nacistů a smrti. Čtěte.

23.5.04

Cheval o mučení zajatců 

Pan inženýr sice nesnáší Američany, ale válka v Iráku se mu docela zamlouvá. Dovede ocenit, když někdo neváhá a zatne hulvátovi tipec. Čtěte.

19.5.04

Fritzovo jarní zamyšlení 

Nic nepřiměje Fritze Chevala, aby propadal romantismu. Nedopadne jako SS-Obersturmführer Max Rostock (alias Fritz), který napsal báseň "Není esesák jako esesák", jen aby udělal radost důstojníkům StB. Čtěte.

16.5.04

Fritz pokušitel 

Asi se shodeme, že strýček Fritz má nepřijatelné názory. Ale je to opravdu vlezlý a dobře informovaný duch. Čtěte.

13.5.04

Fritzovo malé překvapení 

Co byste dělali, kdyby Vás zabili a zakopali ve sklepě? Snažili byste se škodit, jak to jen jde. Čtěte.

11.5.04

Fritzova autobiografie 

Již za svého života se Fritz pokušel o literární činnost, teprve smrt mu však přinesla klid k práci a také hluboce niterné zážitky. Hlavně ty s červy a mouchami. Čtěte.

9.5.04

Fritz a staré dobré časy 

Některé věci nám připadají samozřejmé. Byly však doby, kdy tomu bylo jinak. Nikoli lépe, ale jinak. Čtěte.

5.5.04

Fritzovo výročí 

Strýček Fritz se vrací, aby se podělil o moudra, jež načerpal ve své kontemplativní samotě a okomentoval nejnovější historické události. Čtěte.

3.5.04

Chevalův První máj 

Za účasti velvyslanců Kuby a KLDR promluvil na Letné generální diktátor proletariátu. Při recitaci Jiřiny Švorcové nezůstal jediný šedý zákal suchý. A jak vzpomíná na 1. máj Ing. Cheval? Čtěte.

30.4.04

ROZUM A CHTÍČ 

Problém základní otázky, života, vesmíru a vůbec je tak blízko odhalení, jako nikdy předtím. Ačkoli se tématu věnují skuteční specialisté, rád bych webovým historikům z budoucnosti zanechal informaci, jak tato otázka vznikla. Svůj původ totiž odvozuje ze stripu, který ... možná již tušíte ... jsem udělal já. Aplaus. Děkuji. Důkaz však zahynul spolu s likvidací diskusního klubu Kompost na Lopuchu. Tady je alespoň onen historický strip.

28.4.04

VELKÝ ŽELEZNIČNÍ VÝBUCH 

Katastrofální výbuch vlaku s trhavinami na železniční stanici je událost, nepochybně způsobilá otřást světovou veřejností, vyvolat vlnu solidarity a vzbudit soucit s postiženými. Kdyby se to ovšem nestalo zrovna Severokorejcům. Vzhledem k povaze režimu se nedá zjistit koho státní orgány podezírají. Nedá se ani zjistit, jaké státní orgány by mohly někoho podezírat. Nedá se zjistit vůbec nic. Čtěte.

25.4.04

Šeran má pejsky rád 

Pointa čtvrtečního stripu se mi nějak nevydařila a musel jsem ho nahradit novým. Jelikož kvalitní důtky se dnes shánějí velmi špatně, alespoň jsem si za trest nedal po obědě doutník. Čtěte.

20.4.04

Šeranův supercloumák 

Dnes přišel dopis, že jsem vyhrál konkurs na místo ředitele firmy Hamas. Doufám, že je to seriózní podnik a že nemají ve zvyku měnit vedoucí pracovníky příliš často. Čtěte.

18.4.04

Šeranův slizký kviz 

Otravovali nám mládí. Kazili zažívání. Přihřátě se culili nad rozhalenkami. Teď ustoupili do předem připravených pozic, ale jejich den ještě přijde. Čtěte.

14.4.04

Šeran (sex, lyže a video) 


12.4.04

Šeranova kulturní hostina 

Veřejnoprávní rozhlasové stanice by měly rozhodně dávat prostor všem žánrům. Například balet a pantomimu trestuhodně zanedbávají. Čtěte.

8.4.04

Šeranova hitparáda 

Rádio Pátá dimenze - držitel prestižního ocenění "Nejlepší ideodiverzní vysílačka roku 2003" Čtěte.

6.4.04

Šeran a litr rumu 

Přívítejte nového hrdinu. Láďa Cheval si to umí v životě zařídit a to místo ředitele Páté dimenze patří k jeho nejlepším kouskům. Čtěte.

4.4.04

Cheval o kariéře v rádiu 

Prožili jsme s Panem Inženýrem mnohá dobrodružství a ačkoli je studnice jeho morálně povznášejících příběhů nevyčerpatelná, nebude na škodu dozvědět se něco o jeho nejbližších. Například o nejmladším synovi, který dělá pěknou kariéru v nejmenované komerční rozhlasové stanici. Čtěte.

31.3.04

ZÁHADNÁ ZBRAŇ SERVERU NOVINKY 

Paralelně s probíhající redakční soutěží o nejúchylnější ilustrační fotografii vyrukoval server Novinky s další bombou - článkem o záhadné zbrani, která v srpnu minulého roku „jako nic“ prostřelila pancíř amerického tanku Abrams, nasazeného v Iráku. Je to sice vcelku pitomost, ale pitomost zasluhující si pěkný rozbor. Upozorňuji však, že článek obsahuje tak tajné informace, že je nutné ho z bezpečnostních důvodů vymazat z Vašeho počítače ještě před přečtením. Navíc se v něm rozmazávají takové všelijaké nepěkné militaristické záležitosti a vlastně se sem ani nehodí. Je tedy poslední šance zvolit Lásku a Mír místo Války a Zmaru.

28.3.04

Cheval (Strip Security System) 

Dnes se ukázalo, že instalace kvalitního bezpečnostního systému na těchto stránkách nebyla zbytečná. I když se počítalo spíše s útokem ze strany známých infiltrátorů typu Rumburaka či Fantomase, obstál Strip Security System na výbornou i v konfrontaci se šmejdem z vesmíru. Čtěte.

21.3.04

Cheval a Kozel 

Traduje se dojemná historka o matce, která dala svému synovi do války pro štěstí kulku. Mladý voják ji nosil stále na srdci a když po něm jednou v boji Němci prudce hodili bibli, zarazila se právě o tu kulku a ta mu tak zachránila život. O tom se však bavit nebudeme ... Čtěte.

17.3.04

Cheval v boji s nevkusem 

Tlusté koberce plné prachu, poprvé s barvou, trochu strachu ... Čtěte.

14.3.04

TEST POSTŘEHU II. 

Není to tak jednoduché, jak to vypadá. Ovšem pokud žijete ve zcela specifickém paralelním vesmíru, bude to pro Vás hračka. Takže ....

9.3.04

Cheval vtipkuje po zednářsku 

Poslanecká sněmovna schválila pod tlakem temných sil nový svátek, jenž je nepokrytou adorací nechvalně neznámého spolku se světovládnými sklony. Čtěte.

7.3.04

Cheval a otázka klonování 

Stanice Zoo oslavila půlroční jubileum. Přes výročí VŘSR se úspěšně přenesla až k Vítěznému únoru a dožila se Mezinárodního dne žen. Přejme jí soudruzi, ať v plné síle oslaví i Svátek práce. Čtěte.

3.3.04

Chevalův dort 

K evolučním biologům, které na mou stránku lákají slova zoo a sex, přidávají se v posledních dnech i milovníci belgické kultury, lačnící po informacích o jakémsi Dutrouxovi. Jste na správné adrese přátelé! Čtěte.

29.2.04

Cheval a planeta hrůzy 

Je tomu již deset let, kdy satanistická fráze "transkosmické kataklyzma hrůzy brutální" konečně získala konkrétní obsah. Poněkud opožděně se i Stanice Zoo připojuje ke gratulantům. Čtěte.

26.2.04

Cheval je připraven na vše 

Pan inženýr měl k filmům o zombiích vždy dobrý vztah a to na něm časem zanechalo jisté následky. Čtěte.

24.2.04

Cheval a dnešní mládež 

Pan inženýr je zpět. V ještě nechutnější formě než obvykle, tentokrát lehce inspirován příběhy Mikea a jeho levé ruky. Čtěte.

22.2.04

RED MEAT CONSTRUCTION SET 

Red Meat Construction Set je opravdu znamenitý vynález, neboť umožňuje vytvořit vlastní stripy se všemi postavami známého komiksu Red Meat. Stavebnice funguje s vědomím Maxe Cannona, takže nemusíte mít obavy, že podporujete nějaký kulturní zločin. Zde je na ukázku několik mých pokusů:
Ted a Kněz, Osamělý kovboj a Hořící lebka, Karen a Pan Bix.

19.2.04

Mouchow demonstruje 

Neznámí telepati zkopali Kopala. Možná jim vadila romská vizáž tohoto pravicového extremisty. Čtěte.

17.2.04

TEST POSTŘEHU 

Ve snaze vzdělávat a zušlechťovat zde dosud byla trestuhodným způsobem opomíjena zábavná stránka projektu. Jako malou omluvu si můžete vyzkoušet tento malý test postřehu.

15.2.04

Mouchow a Fritz ve při 

Nevím, co by nelogičností překonalo obdiv některých českých skinheadů k Führerovi. Možná založení fanklubu Marca Dutrouxe partou desetiletých holčiček. Čtěte.

10.2.04

Mouchow a cikáni 

Kolik joulů energie se přeměni na teplo, když Věra Bílá narazí na pevnou překážku rychostí 3 m/s? Čtěte.

6.2.04

Mouchow a problémy s pářením 

Mám v srdci blues a žiju disco (download) Takhle se nikdy nestanu Superstar. Čtěte.

3.2.04

Mouchow už to ví 

To, že jste paranoidní, ještě neznamená, že po Vás nejdou. Bohužel to také neznamená, že po Vás jdou. Takže je v tomto směru úplně lhostejné, zda jste paranoidní nebo normální. Čtěte.

1.2.04

SIMULÁTOR FILMOVÉ APOKALYPSY 

V sídle svrženého Pána Televize Temnot se chystá obřad, který má přivolat Antikrista a uspíšit tak den, kdy se otevřou sopouchy Novotné a nebe začne dštít Superstars. Nejhorší z ran egyptských však je uvedení nového filmu režiséra Zdeňka Trošky. Abyste byli na podobné hrůzy alespoň částečně připraveni, přináší Vám Stanice Zoo tento prostý, leč multimediální Simulátor filmové apokalypsy.

30.1.04

Mouchow a mravenec 

Vítáme menševiky, esery, trockisty, bělogvardějce, pilsudčíky, ustašovce, četniky, banderovce a wehrwolfy, stejně jako ostatní oportunisty, revizionisty, revanšisty, imperialisty a šovinisty. Čtěte.

27.1.04

Mouchowův Kampf 

Úplně jsem předělal tento strip z minulého týdne, neboť jeho pointa se mi znelíbila. Doufám, že si z toho ostatní stripy vezmou ponaučení. Čtěte.

25.1.04

Mouchow to vidí jasně 

Už profesor Lysenko prokázal, že i bezobratlí chápou základy ideologií. Podle poznatků Stanice Zoo je však chápou velmi zkresleně. Čtěte.

22.1.04

Mouchowův učitel 

Rodnou sestrou laciného cynismu pochybná sláva jest. No nic. Povězme si raději něco o Mouchowově ideologické základně. Račte.

20.1.04

Mouchow a Fritz 

Ačkoli do mě neznámí telepati stále kopou elektrickým proudem a snaží se mě paralyzovat, pokračuji v práci. Čtěte.

18.1.04

Mouchow je v průseru 

V minulé části seriálu se statečný Mouchando stal obětí intrik podlého Chevallose. O svatbě Freuduely a smrti Jungesca nepadlo ani slovo. Čtěte.

15.1.04

Cheval a Mouchowova drzost 

V poslední době mi sem leze čím dál víc cizinců, kteří v Googlu hledají slova zoo a sex. Doufám, že příhody veselého pavoučka jsou pro ně dostatečně vzrušující. Čtěte.

13.1.04

Cheval a Mouchow 

Po dlouhé době se na scéně objevuje další hrdina. Nebo spíš ... postava. Postavička. Malá. Čtěte.

12.1.04

Cheval a počítačové násilí 

Připouštím, že minule se tady objevil člověk s uříznutýma rukama. Vinen je satanský pořad "EBM's not dead" na Rádiu 1, který jsem při tvorbě stripu poslouchal. Čtěte.

8.1.04

Cheval a drzý vandal 

Podivné. I na zdejší poměry. Však kdo sám je bez miny, ať první chodí kolenem. Čtětež.

6.1.04

Cheval a mlsný kocour 

Dobře vím, že Jon Arbuckle nepoužívá Internet. Jestli se to dozví, tak od někoho z Vás. Čtěte.

4.1.04

Chevalova sexuální osvěta 

Rok 2004 na Stanici Zoo bude ve znamení levného humoru, laciného cynismu a blasfemie pro nenáročné. Především s naším milým Ing. Chevalem. Čtěte.

This page is powered by Blogger. Isn't yours?