KDO JE KDO NA STANICI ZOO

Stručné vylíčení podivuhodných osudů a osobních zvláštností všech postav, které se vyskytují ve zdejších stripech, by mělo být užitečné především pro čtenáře, kteří jejich osudy nesledují od počátku. Seriózní informace o celé stránce hledejte zde a podrobný obsah včetně seznamu všech stripů tady. Tak, jak budou ve stripech odhalovány další střípky ze života našich hrdinů, budou jejich životopisy doplňovány.Stanice Zoo
Ing. KAREL CHEVAL

Pan inženýr Cheval, muž nejasné minulosti a temné přítomnosti, je od začátku hlavní hvězdou této stránky a proto je jeho názorům věnováno celé interwiev. Je synovcem Fritze Chevala a otcem zběsilého moderátora Ládi Chevala. Má rád alkohol, cigarety a fyzické násilí, rvačky a potyčky. Ať už důvodné nebo bezdůvodné, neboť škoda rány, která padne vedle. Je jedním z tajných mistrů prastarého umění boje francouzskou holí a umělým chrupem. Popírá sice, že v mládí zabil svého strýce, ale i dnes je občas nucen někoho "zneškodnit". Nemá rád lidi s výjimkou svých vnoučků. Výchovné metody, které na ně aplikuje, však nejsou právě tradiční. Má rád horory o zombiích a ve volném čase se věnuje drobnému kutilství, konstrukci pokročilých kybernetických systémů, taxidermii a sbírce nekrofágního hmyzu.SS-untersturmführer FRITZ CHEVAL

Strýc inženýra Chevala je především mrtvý. Za života byl černou ovcí rodiny, a to doslova, neboť se stal příslušníkem jednotek SS. Podrobnosti o jeho působení u SS však nejsou příliš jasné. Někdy tvrdí, že sloužil v koncentračním táboře, jindy vzpomíná na své hrdinské činy na frontě a většinou si z nás jen tropí žerty a vymýšlí si nesmysly. Jeho slibnou kariéru přerušila ona trapná lapálie, kdy Třetí říše prohrála válku a jako by toho nebylo dost, nezdárný synovec hned nato přerušil i jeho život. A ještě ke všemu mu ukradl hodinky a zakopal ho ve sklepě! Fritzova černá duše se však nedočkala klidu a stále straší v okolí svého hrobu. Na rozdíl od jiných duchů dokáže ovládal i svou pravou ruku, vycvičenou dlouhými lety hajlování. Stále zbožňuje svého Vůdce, přestože s jeho duchem zažil dost ošklivé věci. Rád zavzpomíná na staré dobré časy, ale i v současných problémech se celkem dobře orientuje.
LADISLAV CHEVAL alias DARTH ŠERAN

Jeden ze zvlášť povedených potomků Ing. Chevala. K nemorálním zálibám svého otce, jako je nadměrná konzumace alkoholu přidal ještě konzumaci drog, pornografie a psů. Řízením osudu mu bylo svěřeno vedení rozhlasové stanice Pátá dimenze, kterou rychle přizpůsobil k obrazu svému a proměnil ji ve stoku.
(Šeranova série zatím zahrnuje jen 7 stripů, ale ještě zdaleka neřekl poslední slovo).

WOLFRAM VON MOUCHOW

Potomek rodu zmutovaných mluvících pavouků, kteří obývají temné kouty domu, v němž žije Ing. Cheval a tleje strýček Fritz. V útlém dětství byl rodiči pohozen a byl vychován samotářským skinheadem. To v jeho pavoučím mozku vyvolalo nebezpečný ideologický chaos. Jeho život je poslední dobou jeden průšvih za druhým. Drzost vůči Ing. Chevalovi ho málem stála život a ještě se pohádal se svý jediným přítelem. Také pokus o překlad bible nacismu se nedočkal většího úspěchu. Přesto zůstává jediným hmyzím bojovníkem proti Sionisty Ovládané Vládě a netrpělivě čeká, kdy vypukne Rasová Svatá Válka.
DALŠÍ POSTAVY

Kromě hlavních hrdinů se v komiksech objevují i další postavy. Nejvýznamnější z nich je kmotřička Smrt, která zatím nemá vlastní sérii a objevuje se pouze ve stripech o strýčku Fritzovi. V několika Fritzových stripech se objevil též duch Adolfa Hitlera a dobře vycvičený potkan. Jednorázově se mihli Petr Novotný, kocour Garfield, Aštar Šeran, zlý výrostek Bill a skinhead Franta. Na televizní obrazovce zazářili Saddám Husejn a komická dvojice Ransdorf & Grebeníček. Největším počtem postav oplývají stripy, které vycházejí z cizích obrázků, tedy stripy "Na východní frontě klid" a "Cheval v Bílém Potoce". Paní Chevalová se omezila na jedinou větu a věřte, že je lepší, když vidět nebyla.