PROČ POHRDAT CIZÁKY


(Agentura Zoo) Vztah Ing. Chevala k jiným národnostem byl dostatečně popsán v tomto rozhovoru. Přesto jsem ho požádal o podrobné vysvětlení, které zde po nezbytné jazykové úpravě předkládám. Až ve Vaší hospůdce IV. cenové skupiny vyčerpáte téma fotbalové ligy, třeba Vám urážení cizáků získá uznání ostatních skinheadů.

Skopčáci
Kým jiným začít, než odvěkými nepřáteli nás, svých sousedů a vůbec všech, s kým se jim kdy podařilo přijít do styku. Není na světě národ, který by v sobě kombinoval takový nedostatek vkusu s tak totální absencí smyslu pro humor. Stačí kupříkladu shlédnout některý německý animovaný seriál a hned je zřejmé, že za vrchol zábavy považují Němci scény, kdy hrdinové někam běží, křičí a po tvářích jim stéká pot. Skopčáci jsou bohužel velmi movití a tak zamořují evropské pláže. Zde vystavují slunci svá těla barvy prasečí kůže, nalévají se levným alkoholem a pořádají soutěže v krkání. Jejich bohatství jim nicméně nebrání, aby nešetřili za odvoz odpadků tím, že je vyhodí do příkopů u našich silnic. Při pohledu na dychtivé tváře německých vepřů za okénky jejich luxusních vozů nelze než konstatovat, že si ty hnusné nakažené štětky, které postávají u všech silnic z Fatherlandu, rozhodně zaslouží.

Žabožrouti
Na rozdíl od skopčáků se jedná o národ velmi rafinovaných a dekadentních způsobů. Francouzi jsou fanaticky zaměřeni na stravování, přesto, a nebo právě proto, se ládují tak odpornými pochutinami, jako jsou žáby a hlemýždi. V důsledku toho se tito ubozí tvorové pomalu stávají ohroženými druhy. Pokud by Francouze někdo naučil jíst i přemnožené oranžové slimáky, byla by tato ekologická katastrofa nepochybně rychle zažehnána. Co se týče jazykových a geografických znalostí, trpí demencí, jaká má obdobu snad jedině ve Spojených státech. Jako jediný národ na světě dosud nepochopili, že ne všichni mluví francouzsky a tudíž na ně v případě potřeby mluví trpělivě tak dlouho, dokud nemají pocit, že ti debilové už museli vše pochopit. Na rozdíl od civilizovanějších národů dosud vykonávají potřebu do děr v podlaze, tzv. „tureckých záchodů“. To je možná jeden z důvodů, proč zásadně nejezdí do jiných zemí, neboť tam by se záchody neuměli zacházet.

Pšoni
Chudý národ, který si nesmírně zakládá na svém hrdinství, které vždy spočívalo hlavně v umění nechat se velkolepě zmasakrovat. Mužská populace se podle věku dělí na „Lešky“ – mladíky s úzkým knírkem a vystouplými lícními kostmi a „Lechy“ – obtloustlé starší muže se zplihlými mrožími kníry. Polky jsou hezké, pročež tvoří jeden z hlavních vývozních artiklů - směrem do západoevropských bordelů. Poláci hodně pijí nekvalitní, avšak drahou vodku, na níž se musí po ruském vzoru skládat a pak se opilí povalují před obchody. Díky českým investicím se zde hodně zlepšila kvalita piva, což okamžitě začali kompenzovat tím, že do něj lijí malinový sirup. Klíčovým odvětvím polského hospodářství je zemědělství. Průměrný polský zemědělec vyžene na pastvu svou jedinou krávu, čímž zvýší HDP o 20 korun denně. Všichni se oslovují „pane“, platí si zloťáky a to jim ke spokojenosti stačí.

Rusáci
Populace Ruska a dalších zemí bývalého Sovětského svazu se skládá z mafiánů a vyřízené spodiny. Mezi nimi se nachází nepočetná vrstva těch, kteří by se rádi stali mafiány, ale s největší pravděpodobností skončí v kanále. Rusa je možné bezpečně identifikovat podle obhroublých způsobů, hrubé fyziognomie a nevkusného oblečení. Životním cílem každého Rusa je získání kožené bundy, u Rusek pak kožichu. U jejich chudších poddruhů – Ukrajince a Bělorusa – je dosažení této mety obvykle posledním vzepětím před nevyhnutelnou smrtí v důsledku požívání nekvalitního lihu. U úspěšnějších Rusů není vyloučeno, že dosáhnou i dalšího kroku, jímž je pořízení kradeného vozu Mercedes, než i je sklátí cirhóza jater. Skutečnost, že Rusové dokázali závodit se západem ve zbrojení a dobývání kosmu je důkazem, že totálním zbídačením obyvatelstva lze dosáhnout pozoruhodných úspěchů, což může být příslibem i pro naši socialistickou vládu.

Taloši
Uřvaní snědí turisté italské národnosti zaplavují Prahu. Aby dokázali, že Itálie je módní velmocí, oblékají se všichni do šedých kalhot a černých bund, takže ve výsledku svými uniformami připomínají blahobytnější verzi Severokorejců. Rádi si myslí, že jsou dědici Římského impéria, to by však musela jejich novodobá historie přinášet jiné poznatky než ten, že na jednoho černocha s oštěpem je třeba minimálně deset italských tanků. Itálie vyniká především v oblasti organizovaného zločinu a je jedinou rozvinutou zemí na světě, jejíž soudy dosahují podobných výkonů, jako soudy v České republice.

Amíci
Jelikož Spojené státy momentálně zaujímají pozici dominantní světové velmoci, jeví se jako pravděpodobné, že globální úspěch nějak souvisí s konzumací žvýkaček, neustálým přiblblým úsměvem a zálibou v podivných sportech. Většina Američanů sice matně tuší, že za jejich hranicemi se nachází i jiné země než Kanada a Mexiko, ale tím jejich znalosti končí. Je záhadou, jak dokáží vést vojenské operace v zámoří, je však možné, že někde objevili českou učebnici zeměpisu pro základní školy. Pokud tomu tak není, pak za svůj život vděčíme tomu, že USA zatím neplánují bombardování Čečenska. Američané zásobují svět akčními filmy, přiblblými thrillery a horory o obřím něčem, co žere lidi. Zatímco výskyt obřích nestvůr v reálném světe nelze zcela vyloučit, tvrzení o existenci hezkých štíhlých Američanek, které nám je v těchto filmech též předkládáno, lze směle odkázat do říše pohádek.

V této studii byly pominuty národy jiné barvy pleti a také různé bezvýznamné národy, jako je například zaostalejší typ Skopčáků zvaný Rakušané, belgičtí pedofilové, druh žebráků, přezdívaný Rumuni, takzvaní Bulhaři (rozvařená zelenina a nic víc), voliči Vladimíra Mečiara (Slováci) a samozřejmě Češi, ti vychytralí líní kverulanti, kteří umí jen urážet ostatní.
STANICE ZOO
Cizinec není našinec!