INFORMACE


What da fak hír, men?
Dobrá otázka. Takže: "Da Stanice Zoo. Fakin cool staff. Yeah. Killa. Killa."

Vážně?
Ne, jen žertuji. Skutečným smyslem této stránky je nastavovat kritické zrcadlo, klást nepříjemné otázky, odhalovat, pranýřovat, vnášet jasno a vynášet na světlo.Proč právě „Stanice Zoo“?
Ani nevím. Nejde ovšem o literární narážku, ani o tu trapnou záležitost s pokusnými jadernými výbuchy „Able“ a „Baker“ na atolu Bikini, jak by se mohlo zdát. Taktéž souvislost s autobusovou zastávkou před vchodem do zoologické zahrady v Tróji je velmi malá. Vhodně zvolený název mi ovšem zajišťuje obstojnou návštěvnost ze strany zahraničních milovníků zoofilního porna. Zvláště kombinace "cheval" a "zoo" je pro Francouze neodolatelná.

Jak to tady bude vypadat dál?
Budou tady především stripy. Do budoucna chystám i série s jinými hrdiny než je Pan Inženýr, strýček Fritz a Mouchow.Každý strip by měl dávat smysl sám o sobě, ale když je budete číst chronologicky (odspoda nahoru), uděláte lépe. Tu a tam se zde objeví i nějaký text, ale ne pravidelně. Nejsem žádný grafoman.Proč je ta stránka taková černobílá?
Jak černobílá? Kup si barevný monitor . . . . socko.

Kakaja těchnika?
Hlavní stránka je generována Bloggerem, který mi však už poněkud začíná lézt na nervy. Ostatní podstránky tvořím na základě znalostí, načerpaných z příručky „Tvorba WWW pro úplné začátečníky“. Příručkou o programování (skripty, kaskádové styly a bůhví co ještě) jsem se neprokousal. Fuj tajbl. Nu což, tyhle věci jsou určitě dobré jen pro takové ty anarchisty, feťáky a podobnou vlasatou pakáž. Opravdový puritán vystačí s Notepadem a pár základními příkazy.

Nějaká zajímavá reakce?
Kupodivu ano, již pár dní po zprovoznění stránky jsem dostal mail od bývalého ministra financí Nigérie. Možná mu Ing. Cheval připomíná MUDr. Pasovského, známou to oběť nigerijských podvodníků. Milý exministr si ulil 25 miliónů dolarů a za drobnou službičku by mi pár miliónů rád přenechal. Od té doby mi nigerijští zbohatlíci psali každý den a nedávno se z uprchlického tábora v Nizozemsku ozval dokonce i syn diktátora Mobutu Sese Seka. Pak jsem zapnul filtraci spamů a nedostávám nic.

Kdo jsem
Na internetu jsem nepublikoval, za jistou výjimku lze považovat tento obrázek, který byl svého času na internetu dosti populární. Pokud chcete vědět něco o mě - jaké mám záliby, co poslouchám za hudbu, jak vypadám a podobně, navštivte moji osobní stránku.

Co mě pálí?
Ta zatracená stránka se dost často nezobrazí celá. Stačí refresh nebo i změna velikosti okna a je to v pořádku. Přitom zdrojový kód se načte správně. Předpokládám, že je nějaká chyba ve zdrojovém kódu. Poraďte mi a budete pochváleni před nastoupenou jednotkou a možná i před rozvinutou zástavou.Návštěvnost
Tu samozřejmě sleduji. Kdyby mě vůbec nezajímala, mohl bych koneckonců všechny stripy uložit na disk, být spokojený, že je mám a ušetřil bych si spoustu práce. Na návštěvnost se můžete podívat na Toplistu, kde je Stanice poněkud záškodnicky umístěna do kategorie Weblogy. Zde mohu se zájmem sledovat bratrovražedné souboje blogů, jejich vzestupy do nadoblačných výšin, když se jim podaří šikovně urazit nějakého populárnějšího kolegu a následné pády zpět do hlubin zapomění. Uznávám ovšem, že zařazení Stanice Zoo mezi oficiální stránky státních institucí by bylo příhodnější. V současné době (březen 2003) se počet přístupů ve všední den pohybuje kolem 100.

Výchovná a vzdělávací knihovnička Stanice Zoo
Knihovnička je sbírkou propagandistických materiálů z alternativních vesmírů. Zdrojem k její přípravě jsou plakáty z naší reality, nejedná se však o fotomontáže, neboť pozměněné jsou pouze texty.

: : Aktualizováno dne 5.4.2004 : :

Stanice Zoo
info