TO NEJLEPŠÍ Z EUROKANDIDÁTEK - VÝSLEDKY


Agentura Zoo - Český statistický úřad vyhlásil výsledky voleb do Evropského parlamentu. Vzduchem vibruje zlověstný smích Sarumana Železného, zatímco Socánek právě zjistil, jaké to je, sehnout se ve sprše pro mýdlo, když za ním stojí Topolánek. Strana, která financuje svou činnost krádežemi barevných kovů hladce předstihla kdysi populární Republikány Miroslava SS-ládka.

Je tedy načase vyhlásit i výsledky voleb, které pořádala Agentura Zoo. Volební účast byla hojná a hlasování voličů vesměs odpovídalo předvolebním odhadům. Průběh voleb byl narušen nepříjemným incidentem, k němuž se ještě dostaneme. Absolutním vítězem voleb se stala Kateřina Lusk Poslední, která získala pětkrát více hlasů než její nejúspěšnější soupeř Dymo Piškula. Zároveň děkujeme 121 občanům, kteří ji dali preferenční hlasy i ve skutečných volbách.

Výsledky voleb

V kategorii „Nejzajímavější jméno kandidáta“ zvítězila podle očekávání Kateřina Lusk Poslední z Unie liberálních demokratů. Budiž to této koalici alespoň malou náplastí za její volební Stalingrad, Waterloo a Pearl Harbour v jednom.
Vavříny za nejbarvitější název strany si zaslouženě odnáší „Pravý blok – strana za ODVOLATELNOST politiků, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET“. Věřme, že strana, která dokázala do svého názvu zahrnout volební program i webovou adresu, půjde do příštích voleb s ještě propracovanějším označením.
Za nejúctyhodnější titulaturu ocenili hlasující pana Prof. Ing. Zdeňka Vostrackého, DrSc., DEng., FEng, z Občanské demokratické strany. Můžeme jen litoval, že mu unikl mandát v Evropském parlamentu, kde by důstojně reprezentoval náš vzdělaný a tajuplný národ.
V kategorii nejvhodnější jméno kandidáta kraloval od počátku Leo Košťál ze Strany zelených a zaslouženě si odnesl palmu vítězství. Doufejme, že se o svůj úspěch alespoň symbolicky podělí i se soudruhy Zimou, Smržem a Larvou, kteří ho na skvěle sestavené kandidátce jistili.
O zvláštní cena poroty se strhl vůbec nejdramatičtější souboj. Zpočátku se razantně ujal vedení magistr teologie a římskokatolický farář František Kocman, kandidující za Republikány Miroslava Sládka. Nebylo mu však souzeno, aby se v našich volbách proslavil, tak jako se mu to povedlo, když zdevastoval svůj kostel. Po krátkém zaváhání totiž vyrazila do boje Nora Baumbergová, peroxidová čertice s prošlou záruční dobou, a nešťastného faráře předstihla takříkajíc o prsa.
Bezprecedentní útok na demokracii

Již první den bylo hlasování ohroženo záhadným výpadkem systému Blueboard. První z anket se rozžehnala se světem a musela být nahrazena jinou, zatímco ostatní sice fungují, ale dodnes k nim nemám přístup. Správci Blueboardu obratem reagovali na mou stížnost, avšak poté se záhadně odmlčeli, což jim vydrželo už týden. Možnost, že by se na mě tvůrci tak dokonalého a uživatelsky přívětivého sytému sprostě vykašlali, považuji za zcela vyloučenou a v takovém případě se nabízí jen jedno vysvětlení. Mé ankety byly postiženy útokem geniálního hackera, který po sobě zanechal tak ďábelské nástrahy, že jeho pronásledovatelé prostě zcepeněli hrůzou. Jediný, kdo by mohl mít motiv, by byl některý z méně úspěšných soutěžících. Bylo tedy nutné zamyslel se nad jejich morálními profily.

Určité podezření vyvolával farář Kocman, jehož šéf je pověstný svými razantními metodami, takový zásah by mi však jistě neunikl. O nějakém dešti žab, mluvících keřích, morové epidemii či povodni pustošící Prahu se však média nezmiňovala. Také Bc. er Bc. Petr Nohel se svými dvěma školami nemohl nebýt mezi podezřelými, avšak dospěl jsem k závěru, že člověk, který si píše poznámky půlmetrovou větví, by takového činu nebyl schopen. Nakonec jsem zvolil jednoduchou metodu, jak pachatele odhalit, vycházející z již dávno překonané teorie, že pachatelé mají specifické obličeje. Jelikož žádné obličeje typických hackerů jsem neobjevil, zaměřil jsem se nejprve na zjištění, jak vypadá člověk, který hackerem není. Pomocí Google bylo hračkou najít muže, který veřejně prohlašuje, že není hacker a pak se pokusit najít jeho pravý opak mezi soutěžícími. Po důkladné analýze mohu s vysokou mírou pravděpodobnosti konstatovat, že pachatelem útoku byl Ing. Dymo Piškula, který vypadá jako pravý opak onoho muže, který není hackerem.


Stanice Zoo
Unie!